Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Jepet me qira apartament afër kopshtit botanik me sipërfaqe 160 m2 I organizuar në tre dhoma gjumi, ambient gatimi dhe ambient ndenjie, dy tualete secili me dritë natyrale, dy ballkone dhe një depo . Salloni është me shumë hapësirë me një faqe komplet me ndricim natyral dhe një ballkon i bollshëm me pamje nga lindja dhe me një peisazh të gjelbëruar. Ai ështe i organizuar në hapësirë ndenjeje, gatimi dhe ngrënieje. Zona e natës përbëhet nga tre dhoma. Njëra dhomë gjumi është matrioniale, tjetra është e fëmijëve me dy krevate dhe dhoma e vogël është studio pune. Gjithashtu kemi 2 tualete të arreduara me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme dhe i ristrukturuar së fundmi. Ashtu si shihet edhe në foto apartamenti është shumë luksoz. Ngrohja është me kondicioner në të gjitha ambientet.
Gjendet në katin e tretë të një pallati të ri, në një zonë me ajër të pastër I rrethuar nga gjelbërimi. Pallati ka shërbim sigurie 24 orë.

Cmimi 800 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Kopshtit Botanik, Tirane Orientimi: lindje-jug-perendim
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 160 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner, ngrohje qendrore
Opsione: Mobiluar
Vizituar 1038 herë


Mundesuar nga NurSoft