Apartament, Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Jepet zyrë me qira te Rruga e Kavajes
Jepet zyre me qira te Rruga e Bogdanëve pranë Rrugës së Kavajës.
Apartamenti ndodhet në katin e katert të një ndërtimi të ri tepër cilësor.
Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe mund të shfrytëzohet për zyra, klinikë etj.
Sipërfaqja e apartamentit është 140 m2 dhe është i ndarë në 4 dhoma, një kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ka vetëm pjësën e gatimit dhe jepet i pamobiluar.
Është i pajisur me kondicioner dhe sistem ngrohje-ftohje funksional.
Apartamenti është i pajisur me garazh.
Cmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament, Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Rruga e Bogdanëve, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 955 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft