Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

61000 €

Shitet apartament pranë Mondialit
Shitet apartament 1+1 pranë Mondialit te Rr. “Frosina Plaku”
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi cilësor.
Sipërfaqja e apartamentit është 72 m2 dhe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, garderobë, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka punime cilësore është i shtruar me parket dhe shitet gjysëm i mobiluar. Apartamenti ka shume dritë dhe ka pamje nga juglindja.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 61 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Frosina Plaku", Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 61000 € Çmimi për m2: 847 € m2 Sipëfaqe: 72 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 9 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1095 herë


Mundesuar nga NurSoft