Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

108732 €

Shitet dupleks te Fusha e Aviacionit
Shitet dupleks pranë Fushës së Aviacionit në Rr. “Frosina Plaku” në një ndërtim të ri.
Dupleksi ka një sipërfaqe totale prej 139. 4 m2 dhe është i organizuar, kati I me sipërfaqe 72.5 m2 ndahet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, dhomë gjumi dhe tualet dhe ballkon. Kati II me sipërfaqe 66.9 ka dy dhoma gjumi, tualet dhe ambient ndenjie.
Apartamenti ka punime cilësore,
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 780 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Frosina Plaku", Tirane Orientimi:
Çmimi: 108732 € Çmimi për m2: 780 € m2 Sipëfaqe: 139.4 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 9 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1144 herë


Mundesuar nga NurSoft