Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

85000 €

Apartament 2+1 në Don Bosko
Shitet apartament në Don Bosko pranë shkollës me të njëjtin emër.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 93.2 m2 neto të shfrytëzueshme dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, ambient gatimi , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Ka punime shumë cilësore. Është i shtruar me parket, ka kondicioner.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shitet i gjithi i mobilaur si në foto.
Çmimi 85000 euro

Tipi: Apartament Zona: Don Bosko, Tirane Orientimi:
Çmimi: 85000 € Çmimi për m2: 912 € m2 Sipëfaqe: 93.2 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1098 herë


Mundesuar nga NurSoft