Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Jepet me qira 1+1 pranë Presidencës
Jepet me qira apartament në një zonë shumë të qetë dhe të aksesueshme pranë Presidencës.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e e nevojshme.
Ndodhet në katin V të një ndërtimi ë ri.
Çmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Gardes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1334 herë


Mundesuar nga NurSoft