Komerciale, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

1350 €

Zyrë me qira në qendër luksoze
Jepet me qira zyrë në një zonë shumë të aksesueshme në qendër luksoze.
Zyra ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe është e gjitha openspace. Ambientet kanë punime shumë cilësore. Janë të pajisura me ngrohje qendrore dhe aspirim.
Qendra ofron siguri dhe qetësi.
Çmimi 1350 euro/muaj

Tipi: Komerciale, Zyre, Biznes Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1350 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 74 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 08.06.2015, Vizituar 793 herë


Mundesuar nga NurSoft