Vile Me Qera

Shto Si Favorite

2000 €

Jepet vile 2-katëshe me qira në Rrugën e Barrikadave
Jepet vilë me qira në qendër të Tiranës, në Rrugën e Barrikadave në një zonë shumë të aksesueshme.
Vila ka një sipërfaqjë totale 350 m2. Secili kat është i organizuar në formën e një apartamenti me një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, sallon dhe tualet.
Vila jepet e mobiluar ose jo ne varësi të kërkesës.
Çmimi 2000 euro/total

Tipi: Vile Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi:
Çmimi: 2000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 350 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar
Vizituar 922 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft