Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

150000 $

Shitet vilë në Kombinat
Shitet vile 2-katëshe në Kombinat. Vila ka një sipërfaqe totale prej 220 m2 dhe secili kat ka sipërfaqe 110 m2. Secili kat është organizuar në formën e një apartamenti me ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe korridor. Katet lidhen me njeri-tjetrin me shkallë të brendshme.
Vila rreth e rrotull vila ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2.
Vila është e pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 150 000 dollare.

Tipi: Vile Zona: Kombinat, Tirane Orientimi:
Çmimi: 150000 $ Çmimi për m2: 0 $ m2 Sipëfaqe: 110 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 820 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft