Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Apartament me qira pranë Liqenit
Jepet apartament me qira pranë rezidencës Kodra e Diellit.
Apartameti ka një sipërfaqe prej 98 m2 dh është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu. Është i pajisur e kontrabufe, elektroshtëpiake dhe kondicioner.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 98 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 812 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft