Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament 3+1 me qira te Kopshti Botanik
Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të qeta larg zhurmave të qytetit pikërisht pranë Kopshtit Botanik.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri në një kompleks rezidencial.
Sipërfaqja e apartamentit është 150 m2 dhe është e organizuar në një ambient ndenjie, ambient të veçuar gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar thjeshtë dhe në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë Kopshtit Botanik, Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar
Vizituar 1049 herë


Mundesuar nga NurSoft