Apartament

Shto Si Favorite

160000 €

Shitet apartament 3+1 te Rr. “Hoxha Tahsin”
Shitet apartament 3+1 në një zonë shumë pranë Qendrës dhe shumë e aksesueshme në Rr. “Hoxha Tahsin”.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.
Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe një sipërfaqe prej 160 m2 të organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi , tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Ambineti është totalisht i shtruar me parket cilësor dhe ekologjik.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Hoxha Tahsin", Tirane Orientimi:
Çmimi: 160000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 160 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Nga : 29.05.2015, Vizituar 849 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft