Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

96000 €

Shitet apartament 2+1 në Rrugën e Bogadanëve
Shitet apartament në një zonë shumë të mirë pranë Rrugës së Bogdanëve.
Apartamenti ndodhet në katin VI të një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 87 m2 neto të shfrytëzueshme dhe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.
Drejtimi i apartamentit është jug-perëndim.
Cmimi 96 000 euro i negociushëm

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Bogdanëve, Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 96000 € Çmimi për m2: 1103 € m2 Sipëfaqe: 87 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 3243 herë


Mundesuar nga NurSoft