Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1000 €

Jepet apartament me qira pranë TVSH-së

Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri me punime shumë cilësore në një nga zonat më të pëlqyera të Tiranës.
Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe një sipërfaqe prej 150 m2 të organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 1000 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Pranë TVSH-së, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 1000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 973 herë


Mundesuar nga NurSoft