Magazine, Komerciale Me Qera

Shto Si Favorite

1800 €

Ambient shërbimi magazinë me qira në Autostradën Tiranë-Durrës
Jepet me qira ambient shërbimi, magazinë në autostradën Tiranë-Durrës.
Ambienti ka një sipërfaqë totale prej 800 m2 dhe ndodhet në dy kate përkatësisht 400 m2 secili kat. Magazina është e ndërtuar me parametra europianë. Ka shumë dritë dhe ndricim natyral.
Kati i parë me katin e dytë lidhen me ashensor për transportimin e mallrave.
Çmimi 1800 euro/muaj

Tipi: Magazine, Komerciale Zona: Autostrada Tirane-Durres, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1800 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 800 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 28.05.2015, Vizituar 865 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft