Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Jepet apartamet me qira ne Bllok
Jepet apartament me qira 2+1 në një zonë shumë të parapëlqyer në Zonën e ish-Bllokut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale dhe tjetra për fëmijë, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga lindja dhe perëndimi.
Është totalisht i mobiluar në mënyrë të këndshme dhe me të gjitha orenditë e nevojshme, lavastovilje, mikrovalë, fshesë me korent, bicikletë stërvitje.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 885 herë


Mundesuar nga NurSoft