, Dyqan, Zyre, Biznes Me Qera

Shto Si Favorite

15000 Lekë

Jepet ambient shërbimi me qira
Jepet ambient me qira përballë Ekspozitës, në bulevardin "Bajram Curri"
Ambienti ka një sipërfaqe prej 15 m2 dhe është I përshtatshëm për zyra, dyqan ose për cfarëdolloj aktiviteti tjetër.
Ambienti ka pamje dhe dalje në rrugë kryesore.
Çmimi 15 000 lek/muaj

Tipi: , Dyqan, Zyre, Biznes Zona: , Orientimi:
Çmimi: 15000 Lekë Çmimi për m2: 1000 Lekë m2 Sipëfaqe: 15 m2
Faza: 19.810742Kate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 854 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft