Dyqan, Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

35000 Lekë

Jepet ambient shërbimi me qira
Jepet ambient me qira përballë Ekspozitës, pranë pallateve "1 Maji"
Ambienti ka një sipërfaqe prej 40 m2 dhe është I përshtatshëm për zyra, dyqan ose për cfarëdolloj aktiviteti tjetër.
Ambienti ka pamje dhe dalje në rrugë kryesore.
Çmimi 35000 lekë/muaj

Tipi: Dyqan, Komerciale, Zyre Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 35000 Lekë Çmimi për m2: 750 Lekë m2 Sipëfaqe: 40 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 920 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft