Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Jepet me qira apartament 1+1 në Bllok
Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë shumë të pëlqyer dhe të aksesueshme në Bllok.
Apartamenti ndodhet në katin IV të një pallati të ri. Ka hapësirë të bollshme dhe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme.

Cmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 5 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 881 herë


Mundesuar nga NurSoft