Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

600 €

Jepet ambient shërbimi me qira në Rrugën e Kavajës
Jepet zyrë me qira në Rr. “Him Kolli” rrugën që lidh Rr. “Myslym Shyri” me Rrugën e Kavajës.
Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 140 m2 dhe organizohet në katër ambiente më të vogla.
Ambientet kanë punime cilësore sipas paramentrave europianë. Është i përshtatshëm për klinikë, zyra, laborator etj.

Tipi: Zyre Zona: Rr. "Him Kolli", Tirane Orientimi:
Çmimi: 600 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 140 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 4 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 825 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft