Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet zyrë me qira pranë Gjykatës së Faktit
Jepet zyrë me qira pranë Gjykatës së Faktit në Bulevardin “Gjergj Fishta” në një zonë shumë të pëlqyer për .
Ambientet e zyrës kanë një sipërfaqe prej 50 m2 dhe janë të organizuara në një ambient të vetëm dhe një tualet. Zyra është e mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ambientet e zyrës kanë shumë dritë dhe kanë pamje nga rruga kryesore.
Çmimi 300 euro/muaj

Tipi: Komerciale, Zyre Zona: Blv. "Gjergj Fishta", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 6 € m2 Sipëfaqe: 50 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar
Vizituar 909 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft