Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

62400 €

Shitet apartament 1+1 te Rr.”Him Kolli”, 100 m larg nga Rr.”Myslym Shyri” dhe po ashtu nga Rr.e”Kavajes”.
Apartamenti është totalishi i ri, i pabanuar më parë, me sipërfaqe 52 m2. Përbëhet nga një ambient ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e III-të banim, të një pallati të ri me punime tepër cilësore. Dritaret dopio-xham të pajisura me grila. Apartamenti shitet me të gjitha orenditë si në foto, të cilat janë të reja.
Apartamenti është i pajisur me certifikate pronësie.
Cmimi 1200 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr."Him Kolli", Rr."Myslym Shyri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 62400 € Çmimi për m2: 1200 € m2 Sipëfaqe: 52 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione: Afer shkolles."Konferenca e Pezes"
Vizituar 3100 herë


Mundesuar nga NurSoft