Vile Me Qera

Shto Si Favorite

1500 €

Jepet vilë me qira Në Rrugën e Elbasanit, pranë Fakultetit Ekonomik në një zonë rezidenciale.

Siperfaqja e vilës eshte 565 m2 dhe ka tre kate, nje tarracë me sipërfaqe prej 200 m2 ,dy panele diellore, garazhd 100m2 që ka kapacitet deri në 4 makina si dhe nje kopësht të vetin.

Vila është e pajisur me gjenerator i cili funksionon me naftë në rast mungese të energjisë elektrike, sistem qendror ngrohjeje me naftë, kondicioner në çdo dhomë dhe dy linja telefoni dhe linjë të dedikuar interneti.

Çdo kat është rreth 200 m2 dhe ka oxhak zjarri edhe nje holl të madh. Secili kat ka gjithashtu një kuzhinë të kompletuar me sobë incaso, furrë incaso, frigorifer, lavapjatë dhe aspirator.

Dy kate kanë secila 3 dhoma gjumi secila nga 5x5 m, te shtruara me parket cilësor.

Vila ka 5 banjo, 2 prej te cilave kanë lavatriçe dhe makinë tharëse per rrobat.

Cmimi 1500 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1500 € Çmimi për m2: 3 € m2 Sipëfaqe: 565 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 3
Tualete: 5Dhoma: 4+2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 823 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft