Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rr. “Him Kolli”
Jepet me qira apartament 1+1 në Rr. “Him Kolli” pranë Rr. “Myslym Shyri”.
Apartamenti ndodhet në katin IV banim të një pallati të ri.
Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Ka shume dritë dhe është i orientuar nga lindja.
Cmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Him Kolli", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1020 herë


Mundesuar nga NurSoft