Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

200000 €

Bëni tuajën shtëpinë e ëndrrave! Vila është pjesë e një kompleksi të ri nga më cilësorët në Tiranë. Ajo është organizuar në dy kate plot dritë me hyrje të vecantë e një pamje sa mbreslënëse aq edhe relaksuese.
Vila ka hyrje te vecante, dhe një nga cilësitë e rralla është sheshi i gjelbëruar para saj në formën e oborrit me sipërfaqe 100 m2 që fare mirë mund të shërbejë për argëtimin e fëmijëve, ndërsa ju rrini të qetë.
Sipërfaqja totale është 188 metra2.
Kati 1 organizohet në një ambient ndenjie plot dritë, ambient gatimi, ambient ngrenieje i veçuar, tualet me dritare, dhe një ambjent ndihmës që fare mirë mund të shërbejë si garderobë.
Kati 2 përbëhet nga 3 dhoma gjumi, një banjo me dritare, një ballkon në formë lozhe.
Vila është e hipotekuar.
Çmimi 200 000 euro

Tipi: Vile Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 200000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 188 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje:
Nga : 22.05.2015, Vizituar 852 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft