Vile Ne Shitje

Shto Si Favorite

100000 €

Shitet vilë 1-katëshe në Rr. “Siri Kodra”
Shitet vilë 1-katëshe në Rr. “Siri Kodra” , pranë Hotel “Meridiana”.
Vila ka një sipërfaqe prej 108 m2 e organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi dy dhoma gjumi, tualet dhe korridor. Vila është 1-katëshe. Rreth e rrotull ka një oborr më sipërfaqe prej 200 m2. Së bashku më sipërfaqje ku është ndërtuar vila në total shkojnë 300 m2.
Gjithcka është e pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 100 000 euro

Tipi: Vile Zona: Rr. "Siri Kodra", Tirane Orientimi:
Çmimi: 100000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 108 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 847 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft