Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

43095 €

Shitet apartament i sapopërfunduar te liqeni
Shitet apartament 1+1 larg zhurmave dhe ajrit të rëndur të qytetit pikërisht pranë Liqenit Artificial të Tiranës.
Apartamenti ndodhet në katin III banim të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore.
Apartamenti ka një sipërfaqe 66.3 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 650 euro/m2

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 43095 € Çmimi për m2: 650 € m2 Sipëfaqe: 66.3 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Nga : 21.05.2015, Vizituar 2508 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft