Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

56000 €

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës “Vasil Shanto”
Shitet apartament në një zonë shumë të aksesueshmë në bllokun Vasil Shanto.
Apartamenti ndodhet në katin V të një ndërtimi ekzistues.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto të shfrytëzueshme prej 67 m2 të organizuar në një ambient ndenjie, dhome gjumi, tualet me ndriçim natyral, korridor dhe ballkon i adaptuar në një ambient gatimi.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 56 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane shkolles "Vasil Shanto", Tirane Orientimi:
Çmimi: 56000 € Çmimi për m2: 835 € m2 Sipëfaqe: 67 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Nga : 21.05.2015, Vizituar 1322 herë


Mundesuar nga NurSoft