Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

69000 €

Shitet apartament 1+1 te Brryli
Shitet apartament 1+1 të Brryli në Rr. “Arkitekt Kasemi”.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore.
Sipërfaqja e tij është 79 m2 dhe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatmi, një dhomë gjumi, një tualet me ndriçim natyral, një korridor dhe një ballkon. Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu dhe perëndimi.
Apartamenti është i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar.
Çmimi 69 000 euro i diskutueshëm

Tipi: Apartament Zona: Brryli, Rruga Bardhyl, Tirane Orientimi: jug-perendim
Çmimi: 69000 € Çmimi për m2: 873 € m2 Sipëfaqe: 79 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 3633 herë


Mundesuar nga NurSoft