Komerciale, Bar Ne Shitje

Shto Si Favorite

180000 €

Shitet ambient biznesi/bar-kafe te Juridiku
Shitet ambinet biznesi/ bar-kafe në një nga zonat më të aksesueshme dhe më të populluara të Tiranës.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe aktualisht është në gjendje pune. Është totalisht i mobiluar dhe i përshtatur në bar-kafe. Momentalisht është i lëshuar me qira.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 3000 euro/m2

Tipi: Komerciale, Bar Zona: Pranë Juridikut, Tirane Orientimi:
Çmimi: 180000 € Çmimi për m2: 3000 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1008 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft