Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

95000 €

Shitet apartament te Liqeni i Thatë
Shitet apartament te Liqeni i Thatë, ndërtimi i ri dhe tepër cilësor.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi 5-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe prej 135 m2 të organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi të veçuar, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale dhe tjetra për fëmijë dhe dy tualete.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shitet së bashku me mobilim.
Ka pamje relaksuese nga kodrat e Liqenit Artificial të Tiranës.
Çmimi 95 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 95000 € Çmimi për m2: 703 € m2 Sipëfaqe: 135 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 5 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1117 herë


Mundesuar nga NurSoft