Magazine Me Qera

Shto Si Favorite

1200 €

Jepet me qera ambient te “Ferluti”, afër “Drejtorisë Së Përgjithshme Të Doganave”

Jepet me qera ambient te “Ferluti”, afër “Drejtorisë së Përgjithshme Të Doganave”, me sipërfaqe 300 m2. Ndodhet në katin përdhe të një ndërtimi të ri. Ambienti ka punime shumë cilësore.
Ka një lartësi prej 4 m dhe është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 1200 eruo/muaj

Tipi: Magazine Zona: Laprake, Tirane Orientimi:
Çmimi: 1200 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 300 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 850 herë


Mundesuar nga NurSoft