Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

69600 €

Shitet apartament 1+1 pranë Mondialit
Shitet apartament në një zonë shumë të aksesueshme mbrapa Hotel “Mondial”.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me punime shumë cilësore. Ka një sipërfaqe prej 80 m2 të organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.
Apartamenti është i sapopërfunduar , ka shumë dritë dhe shumë i rehatshëm.
Çmimi 870 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Kongresi i Lushnjës", Tirane Orientimi:
Çmimi: 69600 € Çmimi për m2: 870 € m2 Sipëfaqe: 80 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 972 herë


Mundesuar nga NurSoft