Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

156000 €

Shitet apartament 2+1 te Pazari I Ri
Shitet apartament 2+1 te Pazari I Ri, Rr.”Qemal Stafa”. Apartamenti ka një sipërfaqë 120 m2, ndodhet në katin V-të banim të një pallati të ri me super punime cilësorë në qendër te Tiranës. Përbëhet prej një salloni ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet , korridor dhe një ballkon të madh. Shitet i mobiluar siç e shihni në foto.
Apartamenti është i orientuar nga jug-lindja dhe ka shumë dritë. Është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Cmimi 1300 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Pazarit të Ri, Tirane Orientimi: jug-lindje
Çmimi: 156000 € Çmimi për m2: 1300 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1156 herë


Mundesuar nga NurSoft