Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65700 €

Shitet apartament 2+1 afër Tregut Elektrik, Rr.”Todi Shkurti”
Shitet apartament 2+1 afër Tregut Elektrik, Rr.”Todi Shkurti”, në një godinë 4-katëshe , të sapo përfunduar ,me super punime tepër cilësorë. Godina ka vetëm 6 familje në total. Ndodhet në një zonë shumë te qetë dhe ju ndiheni si në një vilë. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim. Ka shume dritë pasi ka çarje në të gjitha anët.
Sipërfaqja e apartamentit është 73 m2, dhe përbëhet nga një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi një tualet me dy dritare dhe korridor. Dritaret janë dopio-xham, janë instaluar sistemi i ngrohje-ftohjes, është i veshur me tulla termike që ruajnë temperaturën e ambjentit.
Ju mund të bleni këtë shtëpi me sipërfaqe të vogël por tepër funksionale, dhe në një zonë vetëm 2 km larg nga qendra e Tiranës dhe 7 min larg me makinë.
Cmimi 900 euro/m2 i diskutueshëm !

Tipi: Apartament Zona: Tregu Elektrik, Rr. "Petro Nini Luarasi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 65700 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 73 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 4 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 3323 herë


Mundesuar nga NurSoft