Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

120000 €

Shitet apartament 2+1 te Brryli
Shitet apartament me cmimi okazion pranë Brrylit në një zonë shumë të aksesueshme.
Apartament ka hapësira të bollshme. Sipërfaqja e tij prej 129.6 m2 organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi njëra prej të cilave matrimoniale dhe tjetra për fëmijë, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ka dy korridore njëri prej të cilëve është në hyrje të apartamentit dhe tjetri që ndan zonën e ditës dhe natës.
Apartamenti ndodhet në katin e VII të një ndërtimi të ri.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 120000 euro

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Prane Maternitetit te ri, Brryl, Tirane Orientimi:
Çmimi: 120000 € Çmimi për m2: 925 € m2 Sipëfaqe: 129.6 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 2179 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft