Toke, Truall Ndertimi Ne Shitje

Shto Si Favorite

69300 €

Shitet Tokë me sipërfaqe 770 m2
Shitet Tokë me sipërfaqe 770 m2, tek kryegjyshata e Bektashinjve, afër urës së Shkozës. Ndodhet në brezin e dytë nga rruga kryesore, në një vend shumë te qetë dhe relaksues. Aty mund të ndërtoni vilën tuaj. Ka një planvendosje në mënyre drejtkëndëshe gjë që favorizon shumë pozicionimin e ndërtimit tuaj .
Ështe e pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 90 euro/m2

Tipi: Toke, Truall Ndertimi Zona: Shkozë, Tirane Orientimi:
Çmimi: 69300 € Çmimi për m2: 90 € m2 Sipëfaqe: 770 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 897 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft