Vile Me Qera

Shto Si Favorite

220 €

Jepet shtëpi me qera pranë Parlamentit
Jepet shtëpi me qera pranë Parlamentit në Rr.” Geoge Ë.Bush. Ndodhet afër qëndrës së Tiranës. Vila me sipërfaqe 78 m2 është një katëshe dhe ka një dhomë ndenjie, një dhomë gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një korridor. Vila ka një oborr me sipërfaqe 70 m2.
Cmimi 220 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Pranë Parlamentit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 220 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 70 m2
Faza: Kate Total: 1 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione: i mobiluar
Vizituar 785 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft