Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

130000 €

Shitet apartament 2+1 te ATSH
Shitet apartament 2+1 te ATSH, në Rr.”Fadil Rada” me sipërfaqe 119.5 m2. Apartamenti përbëhet nga një sallon ndenjeje, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone. Apartamenti është në katin e dytë të një ndërtimi te ri në zonat më të mira të Tiranës, shumë afër qendrës së Tiranës dhe Unazës së vogël.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1100 euro/m2 i diskutueshëm

Tipi: Apartament Zona: Prane ATSH-se, Tirane Orientimi:
Çmimi: 130000 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 119.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 986 herë


Mundesuar nga NurSoft