Apartament, Okazion Ne Shitje

Shto Si Favorite

67900 €

Okazion! Apartament 2+1 te Liqeni i Thatë
Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thatë. Ndodhet në një ndër zonat me ajër të pastër të Tiranës, afër Liqenit Artificial I Tiranës. Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri në rrugën “Hamdi Sina”
Apartamenti ka një sipërfaqe 97 m2 neto të shfytëzueshme . Përbëhet prej një salloni ndenjieje dhe ngrënjieje, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njëri prej tyre është me ndricim natyral dhe dy ballkone. Ka të shtuar linjën e kaldajës per ftohje-ngrohje. Dritaret janë dopio-xham me grila. Apartamenti është i orientuar nga veri-lindje.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie !
Cmimi 700 euro /m2

Tipi: Apartament, Okazion Zona: Liqeni i Thatë, Tirane Orientimi: veri-lindje
Çmimi: 67900 € Çmimi për m2: 700 € m2 Sipëfaqe: 97 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 0Dhoma: 2+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2223 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft