Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

92400 €

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit pranë “7 Xhuxhave”
Shitet apartament 1+1 pranë “7 Xhuxhave” në Rrugën e Elbasanit në një zonë shumë të aksesueshme.
Apartamenti ndodhet në katin VI banim të një ndërtimi të ri me punime shumë cilësore. Është i pajisur me ashensor.
Sipërfaqja neto e shfrytëzueshme është 66 m2 dhe është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1400 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Elbasanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 92400 € Çmimi për m2: 1400 € m2 Sipëfaqe: 66 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1318 herë


Mundesuar nga NurSoft