Vile, Komerciale Me Qera

Shto Si Favorite

1000 €

Jepet vilë me qira pranë Shkollës së Kuqe
Jepet me qira vilë 3-katëshe pranë Shkollës së Kuqe në Rr. “Qemal Stafa”. Vila është e përshtatshme për banim ose për aktivitet privat.
Vila është e organizuar në mënyrë të këndshme.
Kati I ka sallon ndenjie, ambient gatimi të veçuar dhe tualet.
Kati II ka tre dhoma gjumi dhe tualet.
Kati III ka një ambinet ndenjie me oxhak funksional.
Vila është e mobiluar në mënyrë komode më një stil klasik.
Çmimi 1000 euro/muaj

Tipi: Vile, Komerciale Zona: Rr. "Qemal Stafa", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1000 € Çmimi për m2: 2 € m2 Sipëfaqe: 450 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 867 herë


Mundesuar nga NurSoft