Dyqan, Komerciale Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Shitet dyqan pranë Ministrisë së Arsimit
Shitet dyqan pranë Ministrise së Arsimit në Rr. “Mihal Duri”.
Dyqani ndodhet në aktin e parë të një ndërtimi të ri. Ka një sipërfaqe prej 47 m2 hapësirë e hapur. Ka gjithashtu edhe tualet.
Dyqani ka një lartësi 4 m dhe mund të organizohet edhe si loft.
Dyqani është i përshtatshëm për klinikë dentare, studio pune, zyrë dhe shumë aktivitete të tjera.
Çmimi 50000 euro

Tipi: Dyqan, Komerciale Zona: Rr. "Mihal Duri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 1063 € m2 Sipëfaqe: 47 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 959 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft