Vile Me Qera

Shto Si Favorite

2000 €

Jepet me qira vilë në Sauk

Jepet më qira vilë në Rrugën e Elbasanit sa kalon rrethrrotullimin e Saukut.
Vila është 4-kateshe dhe secili kat ka një sipërfaqe prej 150 m2 ne total vila ka sipërfaqe 750 m2.
Vila ka katin garazh për katër makina. Kati I, II, III janë të organixuara në formën e apartamente me dy dhoma gjumi, një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete dhe ballkon.
Kati i fundit është hapësirë pa ndarje ka dhe një verandë gjithashtu.

Vila eshtë e përshtatshme për cdo lloj aktiviteti

Çmimi 2000 euro/muaj

Tipi: Vile Zona: Sauk, Tirane Orientimi:
Çmimi: 2000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 750 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 4 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Nga : 12.05.2015, Vizituar 814 herë


Mundesuar nga NurSoft