Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament me qira i mobiluar modern pranë sheshit Wilson
Jepet me qira apartament pranë sheshit Wilson në Rr. “Sami Frashëri” në një zonë 5 min larg Parkut të Liqenit
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me ndricim natyral dhe ballkon. Ndodhet në katin 5 të një pallati të ri. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Sami Frasheri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 4 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1891 herë


Mundesuar nga NurSoft