Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

110000 €

Shitet apartament 2+1 në Rrugën e Durrësit
Shitet apartament pranë Rrugës së Durrësit në Rr. “Mihal Duri” pranë shkollës “Avni Rustemi”
Ky apartament është sa komod aq edhe modern. Sipërfaqja e shfrytëzueshme është 84 m2 e organizuar në një ambient ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënieje, dy dhoma gjumi, njëra matrimoniale dhe një dhomë fëmijësh, tualet dhe ballkon.
Ndodhet në katin e VII të një pallati 8-katësh. Ka një orientim nga lindja dhe ka dritë.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Punimet janë shumë cilësore. Apartamenti shitet së bashku me mobilimin, sic e shihni ne foto. Ka të instaluar dhe funksional sistem kaldaje ngrohje-ftohje.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 110 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Durresit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 110000 € Çmimi për m2: 1309 € m2 Sipëfaqe: 84 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione: I mobiluar
Vizituar 2932 herë


Mundesuar nga NurSoft