Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

50000 €

Shitet apartament 1+1 pas Globe, te Rr.”Vace Zela”
Shitet apartament 1+1 te Globe, Rr.”Vace Zela” . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71 m2, përbëhet prej një sallon ndenjieje, një ambient gatimi, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një aneks. Apartamenti ndodhet në katin e IV të një ndërtimi të 2006, pa ashensor. Ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës me akses në shumë rrugë kryesore.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 50000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 50000 € Çmimi për m2: 704 € m2 Sipëfaqe: 71 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 0Dhoma: 1+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1014 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft