Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

95000 €

Shitet apartament 2+1 te Globe,Rr. "Kavajës”
Shitet apartament 2+1 te Globe, R106.7m2, përbëhet prej një sallon ndenjieje, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e IV të një ndërtimi të ri me standarte të larta, buzë rrugës kryesore. Dritaret i ka dopio-xham, ka të shtruar tubacionet e sistemit ngrohje-ftohje, kondicioner në cdo dhomë etj.
Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 95000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 95000 € Çmimi për m2: 890 € m2 Sipëfaqe: 106.7 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1759 herë


Mundesuar nga NurSoft