Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

93500 €

Shitet apartament 2+1 mbrapa gjimnazit “Sami Frashëri”
Shitet apartament mbrapa gjimnazit “Sami Frashëri” në Rr. “Bardhok Biba”.
Apartamenti ndodhet në katin IV të një pallati ekzistues por është i rikonstruktuar.
Sipërfaqja e apartamentit është 85 m2 neto të shfrytëzueshme të organizuara në një ambient ndenjie, një aneks, një dhomë të vogël gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është i rikonstruktuar.
Apartamenti ka shumë dritë dhe sheh nga jugu dhe perëndimi.
Është i pajisur m certifikatë pronësie.
Çmimi 1100 euro/m2 i diskutueshëm.

Tipi: Apartament Zona: Mbrapa gjimnazit "Sami Frasheri", Tirane Orientimi:
Çmimi: 93500 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1260 herë


Mundesuar nga NurSoft