Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Apartament me qira pranë Gardës
Jepet me qira apartament 1+1 pranë Gardës te Carlsberg në një onë shumë të aksesueshme dhe të paraplëlqyer për të jetuar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85 m2 i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamënri është i mobiluar më të gjitha orenditë e nevojshme.
Ndodhet në katin VII banim në një pallat të ri.
Çmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Gardes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 983 herë


Mundesuar nga NurSoft